Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımzıda
Vira Marine uzun yılların vermiş olduğu deneyim teknik ekibi  ile 2.jenerasayonunun yönettiği Türkiye Ana ofisli herşey dahil dünya çapında hizmet sunan bir firmadır.
Her yıl gemi sahipleri, tersaneler, endüstriyel tesisler ve elektrik santralleri dahil olmak üzere yüzlerce, kritik bakım ve onarım çalışmalarını organize etmek, planlamak ve gerçekleştirmek için Vira Marine güvenmektedir.

Vira Marine logosu, dünya çapında onarım ve servis endüstrisinde en güvenilir ticari markalardan biridir. Vira Marine gibi güvenilir bir marka oluşturmak sadece bir gecede gerçekleşmez, yıllarca sıkı çalışma, güvenilir hizmet ve sağlam bir itibar gerektirir.

Değerlerimiz
Tarihimiz boyunca, çalışanlar Goltens'i sadece bir iş değil, bir yaşam tarzı olarak gördüler. Çalışkan insanlar şirketi kurdu ve bugün de aynı şey geçerli.

Vira Marine yönetimi, mühendisler ve teknisyenler, üstün kalite, ileri teknoloji ve son derece uzmanlaşmış beceriler sağlayan bir şirketin parçası olmaktan gurur duyan güçlü bir özveri duygusuna sahiptir.

Bir motor uzmanı olarak, çok çeşitli dizel motorlara ve ilgili ekipmanlara servis ve onarım yapıyoruz. Yerinde işleme ile makinelerin sökülmesi, taşınması ve yeniden kurulumu ile ilgili aksama süresini ortadan kaldırıyoruz. Yeni çevre düzenlemelerini karşılamak için değerli varlıkların ömrünü uzatan yeşil teknoloji çözümlerinin planlanmasına ve kurulmasına yardımcı oluyoruz.

Müşterilerimiz Vira Marine beklenmedik bir durumda gelir kaybını önlemede çözüm odaklı bir ortak olarak görüyor. Bizi, varlık kesintilerini en aza indirmeye adamış 3 ülkede 120 yetenekli kişi olarak biliyorlar.

Kritik durumlara hızlı bir şekilde yüksek kalitede hizmetlerle yanıt vermek, kesintisiz operasyonun değerine odaklanan karar vericilerle bize güçlü bir konum kazandırdı. Lider ekipman üreticileri ile yakın çalışıyoruz.