Offshore Oil and Gas

Offshore Oil and Gas

Offshore Oil and Gas

Vira Marinin uzman Mobil ekipleri;

Tüm Petrol ve Gaz üreticilerinin platformlarının Vira Marinin profesyonel ekibi tarafından planlı veya plansız tüm bakım ve onarım işleri için yıllardır tercih sebebi olmuştur. 

Küresel ağı kuvvetli olan şirketimiz Platformların tersane süreçlerini titizlikle yönetmektedir.

Dizel / Çift Yakıtlı Motor Servisi
Vira Marinenin kapsamlı motor servislerinde uzman olarak yetenekleri tartışılmaz. Motor uzmanı olarak yıllar boyunca, Vira Marine yetenekleri deniz pazarında bulunan  4 zamanlı ve 2 zamanlı motorların neredeyse tüm marka ve modellerini kapsar. Vira Marine motor servis modeli, Gemi sahiplerinin yüklerinin tam zamanında yerinde olmalarını sağlamak adına Ekiplerimiz, hasar görmüş parçaları veya değişmesi gereken parçaları karaya gönderme gerekliliğini ortadan kaldırarak gerekli işlemleri yaparak gemide bu bakımı sonlandırır.


Rutin bakımın ötesinde Vira MARİNE, motorları yara almış tüm parçaları geri kazandırma yeteneği ile bilinir. Krank mili, blok ve yatak plakası değiştirme işlemleri Vira Marine için rutin onarım işlemleridir ve piyasadaki en güvenli ve en profesyonel şekilde yapılır. Küresel istasyonlar ve tedarikçiler ağımız aracılığıyla Vira Marine, tamamen denetlenmiş, sınıf onaylı, yenilenmiş bileşenleri yeni bir maliyetten çok daha düşük bir fiyata sunabilir ve genellikle OEM'den teslim edilebilenden daha hızlıdır.

Fiyat, kalite ve teslimattan endişe duyan gemi sahipleri, gemilerini en iyi şekilde çalıştırmak için Vira Marine e güveniyor.
Planlı veya Plansız Tüm Bakımlarda Vira Marine, kesinti süresini en aza indirmek ve uygun maliyetli bir çözüm sunmak için dünyanın her yerine yüksek nitelikli ekiplerle cevap veriyor.